Парафинотерапия – метод теплолікування із застосуванням нагрітого парафіну в якості теплоносія. У парафінотерапії використовується парафін марок П-1 і П-2 – високоочищений білий, позбавлений домішок, з температурою плавлення 52-55 ° C. Парафін повинен бути повністю зневоднений.


Парафінотерапія рук та ніг

Унікальні властивості парафіну використовуються в медицині і косметології вже більше сотні років. Він має високу темплоємкістью, при цьому дуже повільно віддає тепло. При парафінотерапії рук тканини прогріваються на 1 ° С – 3 ° С, за рахунок чого посилюється кровотік, поліпшуються обмінні процеси та живлення шкіри.


Показання

Процедура має протизапальну дію і стимулює процеси регенерації. Показанням до проведення парафінотерапії є сухість шкіри, вікові зміни.


ОПИС ПРОЦЕДУРИ

За допомогою спеціального приладу парафін нагрівається строго до певної температури. На шкіру наноситься поживний крем. Ви занурюєте руки в теплий обволікуючий склад парафіну кілька разів. На них формуються парафінові «рукавички». Після цього ви одягаєте махрові рукавички, які допомагають подовжити тепловий вплив. Активні компоненти крему легко проникають в розігріту шкіру. Після процедури вона стає м’якою, шовковистою і максимально зволоженою. Проводити парафінотерапію можна регулярно. Це допоможе підтримувати шкіру рук в ідеальному стані в будь-який час року.


ПЕРЕВАГИ парафінотерапії РУК:

-Розслаблююча дія процедури

-Ніжна, оксамитова шкіра рук

-Приваблива вартість парафінотерапії

-Позитивний вплив на суглоби рук

-Ми використовуємо високоякісний парафін відомих брендів


Парафінотерапія В НАШІЙ КЛІНІЦІ.

logo hmc

Ми розташовані в доступності від ЖК “Лікоград”. Вас чекає досвідчений майстер Тетяна Міхєєва, яка відмінно володіє технікою парафінотерапії. У нас Ви також зможете розслабитися за допомогою парафінотерапії ніг з користю для себе. Ми суворо дотримуємося санітарно-гігієнічний режим. У приміщеннях проводиться кварцування відкритого типу, застосовуються дезінфікуючі склади.

Парафінотерапію краще всього робити після манікюру або педикюру.


Етапи парафінотерапії на прикладі ніг у картинках


Протипоказання до процедури

-гострі запальні процеси

-виражений атеросклероз

-ішемічна хвороба серця

-стенокардія вище II ФК

-хронічний гломерулонефрит

-цироз печінки

– друга половина вагітності і період лактації

ru_RURussian