Де в Києві знайти хорошого масажиста

Де в Києві знайти хорошого масажиста

Де в Києві знайти хорошого масажиста. Масажист Академмістечко

Знайомтеся з масажистом – Складанним Євгеном

Масажист Академмістечко

Якщо ви шукаєте досвідченого та професійного масажиста в Києві, особливо біля метро “Академмістечко” та метро “Житомирська”, то масажист Складаний Євген – чудовий вибір. Він володіє глибоким відчуттям людського тіла та багатим досвідом у проведенні різних видів масажу.

Масажист Складаний Євген прагне до того, щоб кожен клієнт відчував повне розслаблення та оздоровлення після сеансу масажу. Він індивідуально підходить до кожної людини, враховуючи їх потреби та особливості.

Послуги, надані Складаним Євгеном

Масажист Складаний Євген пропонує широкий спектр масажних послуг, зокрема:

 • Шведський масаж

 • Спортивний масаж

 • Лімфодренажний масаж

 • Сегментарний масаж

 • Антицелюлітний масаж

 • Тривала тканинна техніка

З ним ви можете бути впевнені, що ваше тіло отримає загоєння та розслаблення, яке воно заслуговує.

Контакти та запис на сеанс

Для запису на сеанс масажу у Складаного Євгена, відвідайте його офіційний сайт: masazhist.kyiv.ua

Адреса: Вул. Стуса 22\1

Телефон: +38  067 907 03 79

Карта:

Де в Києві знайти хорошого масажиста


Чому саме подолог іноді рекомендує звертатися до масажиста:

Подолог – це фахівець, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ніг, а особливо стосовно шкіри, нігтів та стопи. Їх основна область діяльності пов’язана з вирішенням проблем, таких як натоптиші (гіперкератоз), врослий ніготь, мозолі, оніхогріфоз, оніхолізіс тощо. Подолог надає консультації та виконує процедури з підтримки загального здоров’я ніг.

Іноді подолог може рекомендувати звернутися до масажиста з декількох причин:

 1. Покращення кровообігу і лімфодренажу: Масаж сприяє покращенню кровообігу в ногах, що може бути корисним при різних захворюваннях, пов’язаних з недостатнім кровопостачанням.
 2. Розслаблення м’язів і зняття напруги: Масаж допомагає розслабити напружені м’язи, зняти біль і дискомфорт, що може бути особливо корисним при м’язових проблемах ніг.
 3. Підтримка загального здоров’я ніг: Масаж сприяє покращенню рухомості суглобів, попереджає затвердіння суглобів і сприяє збереженню їхньої гнучкості.
 4. Загальне розслаблення і стресове розслаблення: Масаж може допомогти зняти стрес, покращити настрій та загальний стан пацієнта.
 5. Попередження проблем: Масаж може допомогти уникнути майбутніх проблем з ногами, зберігаючи їх в гарному стані.

Враховуючи це, подолог може порекомендувати пацієнтові звернутися до масажиста, коли масаж може доповнити лікування або підтримати загальне здоров’я ніг. Однак слід зауважити, що рекомендації будуть залежати від конкретних потреб і стану пацієнта.

Зважаючи на додаткові обставини, ось деякі ситуації, коли подолог може порекомендувати звернутися до масажиста:

 1. Підтримка лікування: Якщо пацієнт має конкретне захворювання або проблему з ногами, таку як спортивна травма, реабілітація після операції або травми, то масаж може бути частиною комплексного підходу до лікування.
 2. Зниження болю і дискомфорту: Масаж може допомогти зняти біль, дискомфорт і натяження, які виникають у зв’язку з певними захворюваннями ніг, наприклад, плоскостопістю або артритом.
 3. Профілактика мозолів і натоптишів: Масаж може покращити структуру шкіри ніг та попередити утворення мозолів і натоптань.
 4. Підтримка вагового розподілу: Масаж може допомогти покращити розподіл ваги на стопі, що може бути корисним для людей з високим арковим типом стопи або іншими деформаціями.
 5. Покращення гнучкості стопи: Масаж може допомогти зберегти або відновити гнучкість стопи та попередити її деформації.
 6. Загальний релакс і відпочинок: Масаж може бути корисним для загального розслаблення та покращення настрою.
 7. Допомога при набряках і важкості в ногах: Масаж може покращити лімфодренаж та допомогти знизити набряки та важкість в ногах.

  Ще додаткові ситуації, коли подолог може порекомендувати пацієнтові звернутися до масажиста:

  1. Зменшення структурних відхилень: Якщо у пацієнта є деформації стопи або нігтів, масаж може допомогти поліпшити їхню структуру і зовнішній вигляд.
  2. Підтримка при діабеті: Люди з діабетом часто мають проблеми з ногами через порушення кровообігу та нервової системи. Масаж може бути корисним для підтримки ног у гарному стані та попередження ускладнень.
  3. Загальне відчуття комфорту і благополуччя: Масаж ніг може бути частиною загальної процедури релаксації, що допомагає відчувати себе краще та поліпшує загальний стан організму.
  4. Відновлення після навантажень: Після тривалої ходьби, стояння або інших навантажень на ноги, масаж може допомогти відновити їхню свіжість та знизити втому.
  5. Покращення сну: Масаж може вплинути на якість сну, допомагаючи розслабити м’язи і заспокоїти нервову систему.
  6. Зняття міжпальцевих зон і напруги між суглобами: Масаж міжпальцевих зон може поліпшити гнучкість та звільнити напругу в суглобах.
  7. Загальна гігієна ніг: Масаж сприяє покращенню кровообігу та очищенню шкіри ніг, що підтримує загальну гігієну.
  8. Підтримка при вагітності: Масаж ніг може бути корисним для вагітних жінок, допомагаючи зменшити набряки та дискомфорт, пов’язані зі збільшенням навантаження на ноги.

  Якщо подолог рекомендує звернутися до масажиста, то це може бути частиною інтегрованого підходу до догляду за ногами та підтримки їхнього здоров’я. Кожна конкретна ситуація буде вимагати індивідуальної оцінки та рішення.


Важливо розуміти, що в конкретному випадку рекомендації подолога будуть залежати від діагнозу, стану пацієнта та його особливих потреб. Перед тим, як звертатися до масажиста за конкретною порадою, рекомендується отримати консультацію від свого лікаря або подолога.

ПОЛУЧЕНИЕ ДАННЫХ ОСМОТРА.

ПОЛУЧЕНИЕ ДАННЫХ ОСМОТРА.

Первые данные осмотра голени и стопы можно получить, когда пациент стоит перед тем, как он займет место на педикюрном кресле. Следует обратить внимание на возможные недостатки голени и сустава, деформации стопы, пальцев и ногтей, изменение кожи и выступающие сосуды.

Много информации можно почерпнуть в результате осмотра обуви и подошв. Следует спросить пациента о возможных жалобах в области стопы и существующих общих заболеваниях (сахарный диабет, гемофилия, тяжелые нарушения кровообращения ног).

Порядок работы с пациентом также включает в себя выслушивание жалоб и предварительный тщательный осмотр стоп.

При осмотре, следует учитывать (обратить внимание на условия труда и быта, перенесенные заболевания, склонность к аллергическим реакциям, наследственность, пребывание в неблагоприятных районах.

Если пациент пришел с проблемой, следует установить ее давность, характер течения, сезонность, выяснить возможные причины заболевания.

Осмотр следует проводить только на рабочем месте (на педикюрном кресле), в теплом, хорошо освещенном кабинете.

Первый контакт с клиентом дает полезные сведения о состоянии и цвете его кожи. Температуру стоп специалист может определить, положив свои руки на обе стопы.

Если стопы горячие, то это может указать на имеющийся воспалительный процесс, если холодные, возможно, это признак недостаточного кровообращения или энергетического дисбаланса.

При осмотре следует обращать внимание не только на состояние здоровой кожи, ее окраску, степень увлажнения, но и на состояние ногтевых пластинок. Утолщение ногтевой пластины и ее помутнение – могут быть признаками грибковой инфекции. От ударов и сдавливания обувью на ногах могут появляться сине-черные пятна, подногтевые гематомы, которые могут повлечь за собой развитие воспалительного процесса.

Также после дезинфекции стоп сидящего пациента, необходимо провести осмотр области между пальцами. Отметить для себя и проинформировать пациента об имеющихся там (естественно, если они там есть) изменениях. Как правило, пациенты в редких случаях, отмечают имеющиеся там изменения из-за недостаточно тщательного осмотра своих стоп.

Постановка диагноза на сгибе ногтя осуществляется в процессе обработки сгиба. Также, оценка протяженности полых образований под ногтями, производится во время процедуры.

 

Тщательный осмотр стоп дает базовую информацию о состоянии стопы, а специалист, проводя предварительный осмотр, уже должен подумать о том, как может исправить определенные изменения во время проведения процедуры.

Специалист, работающий в кабинете по уходу за стопами, не должен брать на себя функцию лечащего врача и назначать самостоятельно серьезные лекарственные препараты!!!

Не со всеми проблемами кожи и ногтей можно справиться самостоятельно в домашних условиях. Во многих случаях может потребоваться помощь врача.

Врачи, специализирующиеся на проблемах кожи, называются дерматологами, врачи, занимающиеся лечением грибковых заболевании, называются микологи. В некоторых случаях проблемы с кожей решают аллергологи.

При любых проблемах с кожей и ногтями всегда порекомендуйте проконсультироваться с врачом, особенно если вы заметили у пациента какие-либо изменения кожи или ногтей (цвет, текстуру, толщина и т.д.). Иногда очень серьезные заболевания начинаются с невинных на первый взгляд изменений!!!

 

Важно!

Ороговевшую кожу нельзя удалять полностью, необходимо оставить защитный слой, чтобы избежать у клиента болезненных ощущений при ходьбе и слишком быстрого образования рогового слоя кожи.

Строение ногтевой пластины

ЧТО ЕСТЬ НАШ НОГОТЬ.

Строение ногтевой пластины.

Ногтевой аппарат:

 1. Ногтевая пластина
 2. Ногтевое ложе, матрикс
 3. Онихобласты
 4. Нервное сплетение, окончания, сосудистая система
 5. Кожные валики

Строение ногтевой пластины

 

Эпонихий (кутикула) – с заднего ногтевого валика постоянно отрастает образование, состоящие из мертвых клеток покровной ткани. Она постоянно растет в сторону ногтевой пластины и предохраняет ноготь от попадания инфекции. Однако сильно разросшаяся кутикула служит очагом для поселения инфекций.

По структуре кутикула не однородна – верхняя ее часть называется эпонихий, нижняя – птеригий.

Гипонихий — это часть сросшегося под ногтевого ложа. Он образован из мертвой ткани, не соединяется с ногтевой пластиной и расположен под ее свободным краем.

В области гипонихия образуется как бы расщелина, где находят убежище многие организмы.

 

У наших ногтей очень много общего с волосами. И те и другие состоят из мертвых клеток кератина и медленно растут из живого корня. В них, как в зеркале, отражается общее состояние нашего здоровья, и подвержены они ОДНИМ и тем же болезням.

Ноготь растет из ногтевого “фолликула”, который находится почти параллельно коже, всего в нескольких миллиметрах от поверхности ногтевой кожицы. Он покоится на ложе из слегка видоизмененной кожи, к которой так крепко прикреплен, что, если его отогнуть или отделить от пальца, кожа сойдет вместе с ним. Часть корня (матрица) она расположена под полукругом (луночкой) у основания ногтя. Матрица соединена с ногтевой кожицей, и повреждение последней нарушает рост ногтя. У некоторых людей бывает привычка нервно соскребать кожицу, в результате чего появляется узкий гребешок у основания ногтя и становится видно, как он растет.

Все, что влияет на общее состояние организма, влияет и на ногти. В результате эмоционального стресса они становятся тоньше, бугристей и покрываются бороздками. Поскольку ноготь полностью отрастает примерно за 9 месяцев, врач может определить момент начала заболевания только по одним ногтям. При очень тяжелых заболеваниях ногти могут сойти совсем.

Кстати, опытные специалисты могут по ногтям определить не только ваш «паспортный» возраст, но и биологический. И далеко не каждого радует, когда в паспорте значится лет меньше, чем отразилось на его ногтях. Виноватые этом и неблагоприятная экология, и стрессы, которые зачастую и становятся причиной грибковых заболеваний. Виновато в этом и ваше «невнимание».

Хотя, справедливости ради, замечу, что недостаток витаминов и минеральных солей в организме не приводит к тому, что ногти начинают слоиться и ломаться. Как правило, невозможно определить причины этого состояния или исправить его с помощью особого питания. Поэтому бесполезно грызть кальций в надежде укрепить ногти. Кроме того, поскольку видимая часть ногтей мертва, бессмысленно смазывать их питательным кремом. На состояние ногтей можно воздействовать только в короткий период их роста. И сделать это может только специалист, установив точную причину заболевания, – назначив лечение или временное протезирование.

Як організувати кабінет подології

Як організувати кабінет Подології. Вимоги СЕС до педикюрних кабінетів.

Препарати, що використовуються для надання послуг, мають відповідати вимогам нормативних документів, мати інструкцію щодо їх застосування та документи, що свідчать про їх якість (Сертифікат відповідності, паспорт якості або гігієнічне  свідоцтво).

Для дезінфекції інструментів застосовують такі дезінфікуючі засоби:

-спирт денатурований або гідролізний міцністю 70% – для інструментів із металу.

-0,5% розчин хлораміну – для інструментів із пластмаси.

– інші дезінфікуючі засоби відповідно до їх призначення.

У посудині має бути не менше 1ООмл спирту, що використовується не більш як на 150 процедур.
Посуд розчином хлораміну повинен мати об’єм не менше 500 мл і використати я не більше 5 днів.
Під час виконання манікюрних та педикюрних робіт для  знезараження шкіри та загоєння ран можуть застосовуватися спиртові розчини або медичні препарати, які мають дозвіл Міністерства охорони здоров’я на їхнє використання. (Галузевий стандарт України чинний від 2000-01-03)

Для нормального функціонування кабінету для проведення апаратного педикюру необхідно:

✓ робоче крісло (бажано з повним регулюванням висоти та кутів наклону);
✓ робочий стілець зі спинкою на роликах, щоб ви були мобільним коло стоп пацієнта;
✓ робоча тумба
✓ лампа-лупа на штативі
✓ мотор (апарат ! Бажано ! з пилососом)
✓ піднос для інструменту зі спец пластику
✓ контейнер для дезінфекції інструментів
✓ ємність для дезінфекції каменів та свердл
✓ коробка для зберігання чистих інструментів
✓ захисні окуляри, одноразові маски та рукавички (за бажанням)
✓ кварцовий стерилізатор
✓ кульковий стерилізатор
✓ сухожар або автоклав

Шесть важных преимуществ педикюра для здоровья

хороший педикюр

Всем известно, что педикюр может сделать ваши ноги гладкими и красивыми, но есть много дополнительных преимуществ, которые остаются неизвестными обычному потребителю. Ваши ноги регулярно бьются, теснятся в обуви. Они редко получают то внимание, которого заслуживают. Вот шесть недооцененных причин побаловать свои ноги расслабляющим медицинским педикюром.

1) Пристальное внимание к вашим ногам со стороны профессионала может привести к раннему выявлению распространенных проблем, таких как мозоли, вросшие ногти, бурсит и грибковые инфекции. Часто эти проблемы игнорируются до тех пор, пока они не станут слишком болезненными, чтобы стоять, но их раннее решение может избавить ваши ноги от многих хлопот и предотвратить необходимость серьезного медицинского вмешательства.

2) Точно так же медицинский педикюр служит профилактической мерой для ваших ногтей и кожи. Подстриженные, чистые ногти на ногах не будут собирать вредную грязь и грибок. Отшелушивание омертвевшей кожи расчищает путь для роста новой, здоровой кожи. По крайней мере, ваши ноги будут пахнуть намного лучше!

3) Хороший качественный педикюр пропитывает ваши ноги лосьонами и увлажняющими кремами. Если же кожа будет слишком сухой, то  стопы станут жесткими и могут потрескаться. Это особенно важно зимой, когда можно неделями не смотреть себе под ноги. Правильный лосьон для ног круглый год сделает вашу кожу свежей и сияющей.

4) Избавившись от напряжения в ступнях и лодыжках, вы облегчите нагрузку на всю нижнюю часть тела. Проведите исследование заранее и найдите салон, в котором работают лицензированные массажистки. Сильный, тщательный массаж способствует циркуляции крови в ногах и предотвращает болезненность и общую боль в теле.

5) Обратитесь к специалисту с хорошей репутацией и посетите его. Сами вы не сможете сделать у себя дома хороший качественный педикюр. Вулканические или пемзовые камни отшелушивают омертвевшую кожу, а ощущение трения бодрит. Различные лосьоны, теплые нектары и антиоксидантные масла могут быть выбраны в соответствии с вашим любимым запахом или профилем ног. Наконец, будет бесчисленное множество цветов на выбор для вашего лака. Благодаря базовому покрытию для защиты ногтевой пластины и верхнему покрытию, которое позволяет цвету дольше оставаться ярким, свежая роспись ногтей на ногах может обеспечить стойкий стиль.

6) Успокаивающая среда и терапевтические процедуры педикюра отлично снимают стресс. Большинство людей страдают от различных стрессоров, которые могут оказывать эффект домино на другие проблемы со здоровьем. Подологи имеют удобные сиденья и предоставляют услуги, которые могут уменьшить физические и эмоциональные стрессы в вашей жизни.

Вы можете найти хороший, качественный медицинский педикюр по разумной цене в моём кабинете, и это гораздо больше, чем свежий лак для ваших ногтей.

Де в Києві вилікувати оніхогрифоз

Оніхогрифоз – це захворювання нігтів, у якому змінюється напрям зростання нігтя. Нігтьова пластина стає опуклою, починає рости вгору, всередину, вниз або вбік і тягнутися за межі фаланги пальця. Іноді така нігтьова пластина може рости по спіралі або бути схожою на дзьоб папуги або ріг. Крім того, змінюється колір нігтя та його консистенція. Поверхня нігтя стає шорсткою, брудно-жовтим, іноді чорним і дуже щільним, що ускладнює самостійний догляд за нігтем. Оніхогрифоз зустрічається досить часто, зазвичай він вражає одну чи дві нігтьові пластини, найчастіше – на нігтях великих пальцях стоп. Серед причин розвитку цієї аномалії можна виділити травмування, мікози, проблеми кровообігу в кистях чи обмороження.
До обробки Після обробки

Де зробити манікюр та педикюр під час локдауну в Києві

Де зробити манікюр та педикюр в києві

Де зробити манікюр та педикюр в Києві

Загальна інформація

9 грудня 2020 року Кабінет міністрів України визначив дати для посилених правил карантину.

Суворі обмеження триватимуть з 00:00 8 січня по 00:00 25 січня 2021 року (тобто, з 8 по 24 січня включно).

Правила, які будуть діяти з 8 по 24 січня:

У школах і вузах на цей час – канікули. Дитячі садки продовжують роботу.

Список обмежень, які будуть діяти в цей період:

Забороняється робота кафе, барів, ресторанів, крім роботи на винос і доставки.

Заборонено роботу ТРЦ (крім продажу товарів першої необхідності). Це стосується і всіх розважальних закладів.

Заборонено роботу закладів культури, фітнес-залів, басейнів, всіх масових заходів, крім офіційних спортивних або занять на вулиці.


Важлива інформація

Салони краси та перукарні зможуть працювати тільки за попереднім записом, без очікування в приміщенні.

Але наша установа може працювати не в залежності від цих обставин тому що ми є медичний заклад (див. медична і ветеринарна практика).

Ми маємо ЛІЦЕНЗІЮ! Де зробити манікюр та педикюр

Наша клініка HMC знаходиться за адресою вулиця Академіка Вільямса 2в, до нас можна дістатися будь яким зручним транспортом. Якщо громадським транспортом – з метро Васильківська маршрутками № 491 або №499 и тролейбусами №12 або № 45

Де зробити манікюр та педикюр в Києві

Також наша кліника надає такі косметологічні послуги як: 

Манікюр + гель-лак – 400грн.

Зняття гель-лаку – 50 грн.

Покриття гель-лаком – 200 грн.

Нарощування нігтів (гель, полігель) – від 800 грн.

Корекція нарощених нігтів – 600 грн.

Косметологія:

 • Карбоновий пілінг особи – 650 грн.
 • Карбоновий пілінг декольте – 500 грн.
 • Карбоновий пілінг шиї – 350 грн.
 • Карбоновий пілінг особи + шия + декольте – 1350 грн.
 • Карбоновий пілінг особи + шия – 900 грн.
 • Карбоновий пілінг спини – 900 грн.
 • Пілінги поверхнево средінние- від 650 грн.

– Чистки

 • Ультразвукова чистка (обличчя, шия, спина) – від 400 грн.
 • Механічна чистка (обличчя, шия, спина) – від 500 грн.
 • Особа «чистка + карбоновий пілінг + догляд за« типу шкіри »- 1200 грн.
 • Ботулінотерапія-3-4 євро од залежно від препарату
 • Біоревіталізація – від 1000 грн.
 • Мезотерапія – від 500 грн.
 • Плазмоліфтінг – від 1300 грн.
 • Апаратний SMAS – ліфтинг – від 80 грн. / Лінія
 • Апаратне вакуумно – роликовий моделювання обличчя і тіла – 250грн. / Зона
 • Корекція овалу обличчя і тіла ліполітікі (не прямий) – 500 грн
 • Видалення новоутворень на обличчі й тілі – 70 грн.
 • Лазерне лікування оніхомікозів – 650 грн.
 • Лазерне лікування герпесу – 200 грн.
 • Ін’єкційне знеболення новоутворень – 50 грн.
 • Діагностика ступеня дізгідроза – 200 грн.
 • Лікування дізгідроза – 3-4 євро од.
 • Видалення перманентного макіяжу губ – 600 грн.
 • Видалення перманентного макіяжу брів – 800 грн.
 • Видалення «темних» тату – 800 грн.
 • Видалення пігментних плям-800 грн.
 • Видалення «кольорових» тату – 800 грн.

Маски для обличчя – від 100 грн.

Воскова депіляція, шугарінг – від 100 до 600 грн.

Обгортання тіла (термоодеяла) – 200 грн.

Апаратне вакуумно – роликовий моделювання обличчя і тіла – 250 грн. / Зона

ДЕРМАТОЛОГІЯ

ВІД 50 ГРН. / послуга

Прийом лікаря дерматолога док. мед. наук – 500 грн.

Прийом лікаря дерматолога, вищої категорії – 300 грн.

Консультація лікаря венеролога док. мед. наук (за попереднім записом) – 600 грн.

Денний стаціонар (внутрішньовенні ін’єкції) – 200 грн.

Денний стаціонар (внутрішньом’язові ін’єкції) – 50 грн.

Консультація дитячого дерматолога – 300 грн.

Денний стаціонар (внутрішньом’язові ін’єкції) – 50 грн.

Медична Довідка- 200 грн.


Що до локдауну

Заборонено роботу продовольчих і непродовольчих ринків. Також передбачена заборона різдвяних ярмарків.

Громадський транспорт продовжить роботу.

Установами і організаціям рекомендується перейти на віддалену роботу.

До товарів і послуг, які будуть надаватися в цей період, відносять: продукти харчування, ліки, медичні засоби, засоби гігієни, ветеринарні препарати, корми; паливо; фінансові послуги, робота операторів поштового зв’язку, медична і ветеринарна практика, АЗС; ремонт транспорту, робота салонів краси та перукарень за попереднім записом.


НАГАДАЄМО!

Правила, які діють зараз:

Чинний зараз карантин і всі його правила (тобто правила «помаранчевої зони») продовжили до 28 лютого 2021 року. Роботу закладів харчування продовжують до 23:00, але із забороною проводити розрахунки після 22:00.

У новорічну ніч ресторанам дозволять працювати до 1:00.


Всіх українців з новорічними святами! Чекаємо вас в нашому закладі! Де зробити манікюр та педикюр в Києві

Старість починається не з сивини, а з шкіри на п’ятах

podolog v kieve

Старість починається з шкіри на п’ятах. Подолог в Києві

Наскільки ретельно ви стежите за станом ваших п’ят? Виявляється, п’яти – це перша зупинка на шляху до нас старості …

Детальніше – читайте далі …

Старість починається з шкіри на п’ятах. Подолог в Лікоград

Уважно розглянути свої п’яти і продумати, як можна їм приділити увагу і задіяти в процесі омолодження. Таку пораду всім дають сучасні медики. Ще в Давньому Китаї знахарі стверджували: «Старість приходить до людини з п’ят». Адже саме там розташовані нервові закінчення і больові точки. Значить, саме п’яти треба задіяти в процесі омолодження.

Старість приходить до людини з п’ят. Подолог Київ

За словами медиків, дуже корисно ходити на п’ятах, а також на внутрішній і зовнішній сторонах стоп. Це поліпшить кровообіг в ногах, що призведе до зміцнення і поліпшення стану всіх внутрішніх органів. Ходити таким способом медики рекомендують щоранку.

В середині зводу стопи поруч з пальцями розташована чарівна точка. На думку китайських лікарів, вона здатна рятувати нирки. Зміцнити їх функції можна, натискаючи кілька хвилин на цю точку. На кожній нозі треба виконати вправу 20 разів і більше.

Ще один прийом від древніх знахарів: плескати по подушечкам на пальцях. Так покращиться кровообіг і ніг і організму в цілому. А використання спеціального гумового молоточка дозволить ще й зробити благотворний вплив на зір.

Старість починається не з сивини, а з шкіри на п’ятах. Подолог в голосіївському районі.

Раніше медики повідомили, про яких хворобах можуть розповісти наші п’яти і ступні:

* Стріляючий біль в п’ятах: запальний процес сполучної тканини, п’яткова шпора;

* Неприємний запах: гіпергідроз – тільки вдумайтеся в цифру – близько 250 000 потових залоз є на кожній ступні;

* Біль у стопі при ходьбі: втомний перелом, остеопенія;

* Лущиться шкіра на стопах: епідермофітія, грибкове захворювання;

* Втрата чутливості ніг: пошкодження периферичної нервової

Питання що до гіпергідрозу та інших важливих питань за посиланням

Подология – это красиво

Подолог Ликоград

Медицинский аппаратный педикюр – это не только лечение стоп и ногтей на ногах от грибков, разного вида мозолей и других недугов.

Помимо всего – это ещё и красиво, мои методики совмещают и здоровье и эстетическую привлекательность.

Отсюда и зародилось понятие ЭСТЕТИЧЕСКАЯ ПОДОЛОГИЯ!

Подология – это красивый педикюр!

Я не просто делаю педикюр своим клиентам поверх проблемных участков – я очищаю эти поверхности от грибковой инфекции, обрабатываю всё это лекарственными препаратами, согласовывая лечение с врачом дерматологом, который находится в соседнем кабинете.

И только потом я приступаю к эстетической составляющей. Это может быть наращивание и покрытие гель лаком – всё зависит от вашего желания.

Мой профиль – это грибок ногтей, вросший ноготь, протезирование, диабетическая стопа.

Подология - это красиво
Подология - это красиво 28

ГЛАВНЫЙ РЕЗУЛЬТАТ – здоровые красивые и ухоженные ножки и лёгкая походка!

Подология – это красиво!

Нужен профессиональный подолог в Киеве?

К красивому педикюру не забывайте о маникюре!

Нужен профессиональный маникюр, наращивание гель-лаком, коррекция ногтей на руках, лечение онихомиказа в голосеевском районе Киева?

Звоните +38 095 828 47 89.

Я нахожусь в голосеевском районе

Цікаві факти про манікюр

manikjur likograd

Цікаві факти про манікюр

Сделать маникюр Британский квартал
Цікаві факти про манікюр 46

У багатьох народів в давнину красиві довгі нігті вважалися оберегом від темних сил. Сьогодні догляд за нігтями став звичною частиною б’юті-індустрії. Який же шлях пройшов манікюр за кілька тисячоліть?

ЗМІСТ

 • Історія манікюру
 • Топ-10 цікавих фактів про нігті і манікюр
 • Чого ви не знали про лак для манікюру?
 • Неймовірні факти про гель-лак

Манікюр настільки міцно увійшов в наше життя, що без нього важко уявити собі образ сучасної дівчини. А адже ще зовсім недавно це було доступно тільки обраним.

Як зробити манікюр

У цьому матеріалі я зібрала цікаві і корисні факти про манікюр, які будуть цікаві всім, хто хоче знати, з чого починався сьогоднішній культ красивих та гарних нігтів.

ІСТОРІЯ МАНИКЮРУ

Красивый маникюр Ликоград
Цікаві факти про манікюр 47

За нігтями доглядали ще тисячі років тому. Відомо, що найдавніший манікюрний набір був виявлений археологами на території Стародавнього Вавилона (сучасна територія Іраку). Правда, навряд чи там була апельсинова паличка і баф.

Що потрібно для манікюру

У Стародавньому Єгипті довжина і колір нігтів вказували на станову приналежність людини – так, у представників знаті манікюр був яскравим.

История маникюра блог Михеева Татьяна
Цікаві факти про манікюр 48

Червоний лак для нігтів

Маникюр и педикюр в голосеевском районе
Цікаві факти про манікюр 49

Цариця Клеопатра для прикраси своїх нігтів і рук використовувала хну, а в догляді застосовувала масла.

Хна на руках

Мастер маникюра Татьяна Михеева
Цікаві факти про манікюр 50

У Стародавній Греції і Римі була особлива категорія рабів – космети. Вони допомагали особам благородного походження в догляді за собою. У тому числі полірували нігті, використовуючи спеціальний склад з тваринним жиром.

Прообраз сучасних лаків для нігтів з’явився в старокитайської цивілізації. Це була фарба, виготовлена ​​з подрібнених мінералів, воску, яєчних жовтків і гуміарабіку. Також є інформація, що для прикраси нігтів використовували золотий пил.

Золотий манікюр

Маникюр в клинике косметологии
Цікаві факти про манікюр 51

У Стародавньому Китаї нігті намагалися відрощувати. І не в сучасному розумінні, а до 25 см (куди там сучасному нарощуванню)! Це вважалося вірним способом уберегти себе від злих сил. Ті ж, кому не вдавалося досягти «еталонної» довжини (оскільки нігті просто ламалися), надягали на пальці загострені металеві наконечники.

В середньовіччя манікюр, навпаки, пов’язували з нечистою силою. Дійшло до того, що інквізиція оголосила цю процедуру гріховною. Але через деякий час все змінилося – і доглянуті нігті знов стали одним з невід’ємних атрибутів зовнішнього вигляду знатних осіб.

Пилка для нігтів

Безопасный маникюр Ликоград
Цікаві факти про манікюр 52

Цікаво, наприклад, що в епоху Ренесансу при дворі було прийнято відрощувати ніготь на одному з мізинців – щоб ввічливо постукувати їм по дверях, перш ніж увійти. Поширена була полірування нігтів спеціальним брусочком, обтягнутим замшею, – його можна вважати прообразом сучасного Бафа.

Баф для нігтів

Нарашивание коррекция ногтей Ликоград
Цікаві факти про манікюр 53

А в 1830 році з’явився перший повноцінний манікюрний набір – його створив доктор французького короля Луї-Філіпа. Після того, як у монарха запалився палець через недбало відірваного задирки, йому було покладено справно доглядати за нігтями і шкірою навколо.

Безопасный маникюр голосеевский район
Цікаві факти про манікюр 54

ТОП-10 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО нігті та манікюр:

Креативный маникюр Ликоград
Цікаві факти про манікюр 55
 1. Догляд за нігтями невипадково потрібно нам так часто: вони ростуть зі швидкістю приблизно 0,1 мм на добу.
 2. Швидкість росту нігтів не завжди однакова. Влітку, в сезон відкритому взутті вони ростуть швидше, а взимку – повільніше.
 3. Доглянуті руки
  30% – майже третину довжини нігтя доводиться на його кореневу частину. Вона, до речі, прихована під шкірою.
 4. «Здорова» товщина нігтьової пластини становить близько 0,3 мм. Це близько 100-150 шарів кератину (з нього складаються не тільки волосся, але і нігті).
 5. Шкідлива звичка гризти нігті одного разу принесла користь. Щоб позбавити від неї своїх пацієнтів, стоматолог на ім’я Максвелл Лаппо в 1934 році придумав спеціальні пластинки, які незабаром стали популярні як накладні нігті.
 6. Накладні нігті
  Є ще одне нейл-винахід, що з’явився завдяки стоматолога: в 1955 році зубний лікар на ім’я Фредерік Слек вирішив «відремонтувати» зламався ніготь акрилом (він в ходу у дантистів). Незабаром цей матеріал стали використовувати для створення акрилового манікюру.
 7. Французький манікюр з’явився в США. А відоме кожному назву отримав тому, що спочатку був дуже популярний у французьких актрис. Французький манікюр. Френч придумав Джеф Пінк, якому в Голлівуді доручили запропонувати універсальний варіант оформлення нігтів, відповідний до будь-яких нарядів. До речі, зробити френч можна і самостійно.
 8. Білим лаком спочатку фарбували відрослі нігті з внутрішньої (!) Сторони, отримуючи тим самим акцент на кінчики.
 9. Американський манікюр відрізняється від французького лише тим, що на кінчику замість білого кольору використовують бежевий. Можна сказати, що це більш м’яка версія класичного френча. Друга назва такого манікюру – манікюр «Беверлі-Хіллз».
 10. У 1920-30 роки широке поширення отримав місячний манікюр. Жінки побоювалися зафарбовувати нігті лаком повністю, вважаючи, що повноцінне покриття не дозволить їм «дихати».

Місячний (лунний) манікюр

Лунний Манікюр
Цікаві факти про манікюр 56

ЧОГО ВИ НЕ ЗНАЛИ ПРО ЛАК ДЛЯ МАНІКЮРУ?

Манікюр Британский Квартал
Цікаві факти про манікюр 57

Винаходом, яке підштовхнуло тільки зароджувалася на початку XX століття б’юті-індустрію до створення лаків для нігтів, стала фарба для автомобілів.

Перший кольоровий лак, найбільш близький за формою випуску та складу до сучасних, був червоним. Він з’явився на початку 1930-х.

Червоний лак для нігтів

Манікюр Новая Англия
Цікаві факти про манікюр 58

У лаку була водостійка формула, яка дозволяла засобу триматися на нігтях близько трьох днів. До слова, до цього стійкість кольорового манікюру була і того менше: покриття вистачало тільки на один день, і змивалося воно водою – досить було потримати руки під краном або опустити в ванночку.

Помийте руки

Наращивание ногтей голосеево
Цікаві факти про манікюр 59

Що стосується безпеки лаків, то і сьогодні далеко не всі вони досконалі. Щоб упевнитися на 100%, що ваш лак нігтям не зашкодить, шукайте флакони з позначкою 5-free: вона вказує на те, що в складі відсутні толуол, фталати, камфора, формальдегід і формальдегідні смоли.

НЕЙМОВІРНІ ФАКТИ ПРО ГЕЛЬ-ЛАК

Формула стійких покриттів така, що вони не висихають, а тверднуть під впливом УФ-променів в спеціальній лампі. Цей процес в професійних колах відомий як полімеризація.

Лампа для манікюру

Манікюр Ликоград
Цікаві факти про манікюр 60

Багато майстрів говорять про необхідність робити перерву після тривалого користування гель-лаків, щоб нігті «подихали» повітрям. Насправді нігті – це шари ороговілих клітин, в яких не відбуваються обмінні процеси. І «відпочинок» від гель-лаку їм не допоможе. Щоб вони росли більш здоровими, досить використовувати масло, яке живить матрикс нігтів – він прихований під кутикулою біля основи нігтьової пластини.

Масло для нігтів

Манікюр голосеево
Цікаві факти про манікюр 61

Якщо при створенні манікюру з гель-лаком дотримуватися всіх технічніх тонкощів, то покриття не тільки не зашкодить нігтям, але і зробить їх сильнішими, так як послужить їм захистом від зовнішніх впливів.

Моя сторінка Фейсбук

Сторінка Instagram

Питання щодо педикюру

Якщо тобі потрібні якісні послуги манікюру – звертайся!

ukUkrainian