Видалення мозолів і натоптишів на ногах

Видалення мозолів і натоптишів. Прийом в HMC-esthetics.

Натоптиші, так називається суха мозоль, що утворюється на підошві стопи в слідстві ущільнення відмерлих клітин шкіри під впливом зовнішнього навантаження при ходьбі. Причини їх появи можуть бути різними.

Фахівці виділяють наступні чинники, як причини появи натоптишів:

– Не ергономічне взуття – основна причина. Носіння тісного взуття порушує правильний кровообіг і веде до утворення ороговілого шару шкіри, внаслідок з якого формується натоптиші. Взуття на високих підборах так само сприяє їх появі, в слідстві того що розподіл навантаження на стопу в ній відбувається не рівномірно і окремі ділянки стопи виявляються перевантажені.
– Стрес, порушення обміну речовин і грибкові захворювання.
– Зайва вага.
– Професійна діяльність. Наприклад балерини і бігуни більше схильні до такої проблеми як натоптиші.
– Висока пітливість ніг.

З моменту своєї появи натоптиші починають викликати больові відчуття під час ходьби. Адже в міру свого розвитку вони вростають всередину шкірного шару стопи, в слідстві чого виявляються дуже близько до нервових закінчень знаходяться під шкірою, чинячи тиск на які провокують гострий біль.

Що ж, з причинами появи розібралися і в майбутньому постараємося їх уникати. А що робити з уже утворилися, як виконати видалення натоптишів? Це можуть бути як методи які Ви можете виконати самостійно у себе вдома так і спеціальні процедури які виконає фахівець подолог.

Давайте тепер розберемо якими методами зараз можливе видалення натоптишів.

У першому випадку Ви можете по намагатися використовувати різні засоби розм’якшуючі натоптиші, всі вони виконані на основі саліцилової кислоти входить до складу цих засобів. Це різні пластирі, мазі і крему. Всі вони спрямовані на розм’якшення ороговілої шкіри натоптиша шляхом проникнення кислоти в тканини (варто зазначити що потрапляння таких засобів на здорові ділянки шкіри не припустимо), після чого розм’якшення шкіра віддаляється механічним методом, наприклад можна потерти пемзою.

Наступний, він же більш ефективний метод це виконати медичний апаратний педикюр на проблемних ділянках.

Видалення натоптишів фахівець подолог виконує апаратом для педикюру. Дуже точними рухами абразивний фреза зрізує шар омертвілої шкіри при цьому не зачіпаючи здорові тканини і не приносячи Вам не якихось неприємних відчуттів. Якщо Вам потрібен подолог щоб виконати видалення нотоптишей в Київі, запишіться на прийом будь-яким зручним для Вас способом.

Для зв’язку і записи на прийом використовуйте месенджери, форму зв’язку з сайту, instagram або дзвінок по телефону.

0 Коментарі

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ukUkrainian