Лікування врослого нігтя

Лікування врослого нігтя проводить майстер подолог з 5-ти річним стажем Міхєєва Тетяна.

Врослий ніготь на нозі, причини

Вростання нігтьової пластини в близько нігтьові м’які тканини частіше зустрічається на великих пальцях ніг. Однак може торкнутися нігті і на сусідніх пальцях стопи. Виникнення даного захворювання може бути викликане спадковістю, помічено що частіше проблема врослого нігтя поширена у людей які вміють родинні зв’язки.

Крім фактора спадковості до причин сприяє появі такої проблеми як врослий ніготь слід віднести:

– Носіння неправильно підібраного взуття. Тісне взуття, виконана з не дихати матеріалів сприяє даній патології. Особливо слід виділити носіння взуття на високих підборах.
– Чи не правильний догляд за нігтями, а саме вирізання та обрізка кутів нігтьової пластини під час підстригання. Часто таку помилку роблять діти, тому важливо з дитячого віку навчити правильно підстригати дитину нігті.
– Анатомічні особливості будови пальців ніг. Широкі пальці, опуклі нігті.
– Плоскостопість.
– Високі навантаження на стопу, особливо при слабкому зв’язно-м’язового апарату стоп.
– Не правильний ріст нігтів після отриманої травми або перенесеного грибкового захворювання.

Увага!

Першими сигналом появи проблеми служить відчуття слабко болю в процесі ходьби, бігу. Якщо запустити врослий ніготь і не займатися вирішенням питання то підсумком може бути набряк і почервоніння тканин, а після чого освіту гнійно-запального процесу з появою кровоточивих ділянок.

Врослий ніготь лікування

Метод корекції врослого нігтя вибирається залежно від ступеня розвитку захворювання. Найбільш радикальним з них є хірургічне видалення. Хірургічний метод є найбільш травматичним і вимагає тривалого періоду відновлення. Застосовується він як правило при неможливості вдатися до інших методів і виконується лікарем хірургом.

К не травматичним способам ставляться:

– Корекція врослого нігтя шляхом виконання апаратного медичного педикюру.
– Установка на ніготь коригувальних скоб і пластин (скоби Фрезера, пластини Подофікс, BS і т.д.)
– Застосування каполіна.

Останні два способи спрямовані на зміну радіуса кривизни нігтя для корекції його подальшого зростання.

Виконуємо корекцію врослого нігтя на нозі тільки з використанням НЕ травматичних методів лікування.

Дані методи найбільш ефективні при першій і середнього ступеня тяжкості захворювання. Тому якщо у Вас є така проблема не слід затягувати з її рішенням і доводити до хірургічного втручання.

Запишіться на прийом будь-яким зручним для Вас способом. Для зв’язку і записи на прийом використовуйте месенджери, форму зворотного зв’язку з сайту, instagram або дзвінок по телефону.

ukUkrainian