Подолог в Киеве

Питання до подолога. Відповідає фахівець – професіонал Тетяна Міхєєва.

Від чого потовщується нігтьова пластина на нозі, чому ніготь закручується і починає вростають, від чого нігті на нозі можуть придбати жовтий колір?

Розвиток патологій нігтьової пластини може бути пов’язано з безліччю причин: поперечне і поздовжнє плоскостопість, надлишковий тиск на пальці стопи викликане носінням вузької взуття, викликане цим поява вальгусной деформації першого пальця стопи (hallux valgus), отримання травми нігтя, генетична схильність і індивідуальні особливості будови нігтьової пластини, грибкові захворювання, неправильно виконаний педикюр. Головною причиною вростання нігтя дуже часто служить не правильне підстригання нігтів, а саме скруглення нігтя в процесі підстригання.

Виконати корекцію форми нігтя і запобігти подальшому скручування і вростання можна установкою коригувальних скоб і пластин спільно з виконанням медичного педикюру. Даний метод не допустить подальшої деформації нігтьової пластини.

У разі якщо причиною виникнення патології є грибок нігтів (оніхомікоз) то фахівець подолог після огляду і проведення аналізу призначить необхідне лікування.

Якщо ніготь травмований то для його корекції необхідна консультація фахівця, в кожному окремому випадку потрібен підбір необхідних процедур.

Чи можливо вилікувати грибок нігтів, коли самостійне лікування різними препаратами не дало ефекту?

Як показує практика приблизно в 95% правильно підібране лікування дає результат. Самостійне лікування часто проводитися не в повній мірі чим і обумовлена ​​його низька ефективність.

Що таке синдром діабетичної стопи?

Синдром діабетичної стопи це процес змін в м’яких тканинах стопи, кровоносних судинах, а також в кістках і суглобах, обумовлений протіканням діабетичної хвороби. Даному недугу схильні приблизно 10% людей хворих на цукровий діабет. Наслідком даної патології є підвищена травматизація і інфікування м’яких тканин стопи, розвиток гнійно-некротичного процесу і в запущених випадках веде до ампутації. Для догляду за діабетичною стопою найбільш підходить апаратний педикюр, годі було запускати свої ноги оскільки це може привести до перерахованих негативних наслідків.

Які дії можуть знизити пітливість ніг якщо у мене підвищене потовиділення?

При підвищеній пітливості ніг слід дотримуватися деяких рекомендацій:

– Щодня міняти вуличне взуття, тим самим дати можливість просушитися Вашого взуття.
– Носити тільки бавовняні шкарпетки, синтетичні матеріали негативно впливають на природну вентиляцію стопи.
– Щодня міняти шкарпетки.
– Застосовувати подологічних засобів спрямовані на зниження пітливості ніг, це різні антиперсперанти з пудрою і гелем.
– Робити ванночки зі спеціалізованими засобами кілька разів на тиждень.

Які причини виникнення міжпальцевих мозолів, що робити в даній ситуації?

Такі мозолі виникають в результаті тиску суглобів сусідніх пальців, викликано це може бути:

– Плоскостопістю
– Придбаної або генетичної деформації пальців ніг
– Чи не зручне взуття. Модельне взуття, з вузьким носом і на високих підборах не додасть здоров’я Ваших ніг.
 

Окремо варто виділити улюблені багатьма дівчатами “балетки”, не дивлячись на легкість і зручність даної моделі, вона не є правильною так як має вузький носок і в наслідку своєї м’якості не здатна дати хорошу опору для стопи під час ходьби.

Спеціаліст подолог позбавить Вас від мозолів, але для запобігання їх появи намагайтеся підбирати собі тільки зручне взуття.

0 Коментарі

Поки немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

ukUkrainian