Подолог Ирпень Буча 


Подолог Міхєєва Тетяна допомагає почуватися краще, починаючи з ваших ніг.

Міхєєва Тетяна практикує медичний апаратний педикюр вже понад 10 років. Можна пишатися її багаторічним досвідом, захопленими рекомендаціями з вуст у вуста.

Навчання подології.

Всі хто пройшов у неї навчання і практикує подологію за найвищими стандартами так само їй вдячні.

Як тільки ви увійдете до її кабінету, ви зрозумієте, що у надійних руках.

Чи безпечно ходити до подолога?

Вимоги дезінфекції та стерилізації, правильний підхід до роботи, безпека приміщення (у наш час більш ніж актуальна) все це дозволить почуватися комфортно та безпечно. Кабінет знаходиться на території укриття у підвальному приміщенні з хорошими міцними стінами. Під час повітряної тривоги майстер може спокійно продовжувати роботу.

Чи буде боляче?

Багато клієнтів бояться болю – це зазвичай наслідок невдалих походів до інших фахівців. Врослий ніготь – явище досить неприємне, але коли ви опинитеся в кріслі у підлог Михеєвої Тетяни зрозумієте що все можна виправити і зовсім не боляче. Коли видаляється врослий ніготь – це не так боляче, як ви з ним ходите у взутті, постійно здійснюючи на нього навантаження. Як тільки маніпуляція закінчена – настає полегшення та легкість. При необхідності використовуються кровоспинні та знеболювальні засоби.

Ефективність лікування та профілактики після відвідування подолога Міхєєвої Тетяни.

Подолог, майстер медичного апаратного педикюру Міхєєва Тетяна ніколи не займається промоутерством ні на навчанні ні в роботі, тому обирає найефективніші методи та препарати для вирішення специфічних проблем. Профілактика та лікування здійснюється лише перевіреними на великому досвіді препаратами та методами.

Чи потрібно робити аналізи?

Та при необхідності – потрібно зробити аналізи, наприклад “бакпосів” на грибок нігтів, щоб розуміти всю клінічну картину клієнта. Далі вже за бажання клієнт прямує до дерматолога та лікування проводиться паралельно з ним. Подолог робить зачищення грибкових нігтів, а дерматолог призначає відповідне лікування.

Подолог Ирпень Буча


Які бувають проблеми? Та їх вирішення. Дивіться на фото:

ukUkrainian